Kadangi yra tiek daug šalių, iš kurių galite pasirinkti steigti savo įmonę, gali būti sunku žinoti, kur turėtumėte įsikurti. Kiekviena šalis turi savų privalumų ir trūkumų, todėl tai yra pusiausvyros veiksmas, kai bandoma nuspręsti, kuri iš jų jums tinka. Pavyzdžiui, kalbant apie įmonės steigimą, ne visos šalys yra vienodos. Kai kurių mokesčių mokesčiai tokie dideli, kad jus bankrutuos; kiti yra tokie biurokratiški, kad nuo jų jūsų plaukai taps balti, kol nesibaigs jūsų pirmasis kavos puodelis. Visiems, kurie tik pradeda verslą ar verslininką, įmonės registravimo procesas gali atrodyti kaip dar viena nereikalinga kliūtis, kuri gali dar labiau apsunkinti jūsų gyvenimą, nei jis jau yra. Tačiau įmonės turi skirtingus teisinius poreikius, priklausomai nuo to, kur gyvenate ir kokia veikla užsiimate. Todėl daugumai žmonių įmonės registravimo Estijoje nauda daugiau nei kompensuoja bet kokius administracinio proceso sunkumus.

1. Estija yra skaitmeninė lyderė

Jei sugebėsite pažvelgti į administracines procedūras ir įsijausti į skaitmeninio verslininko kailį, galėsite suprasti, kodėl Estija yra puikus pasirinkimas jūsų įmonei. Estijoje yra stiprus ir augantis technologijų sektorius, daugiausia dėmesio skiriant elektroninei prekybai ir internetinėms paslaugoms. Kalbant apie skaitmeninį pasaulį, nėra kitų šalių, kurios galėtų konkuruoti. Vyriausybė daug investavo, kad šalis taptų skaitmenine lydere, nes internetas yra visuose kasdienio gyvenimo aspektuose.

Registro de una empresa en Europa

 • Registro de la razón social en Estonia

  Podemos registrar durante un plazo corto su empresa en Estonia, que tendrá una reputación perfecta y las tarifas tributarias bajas. Ud. obtendrá la oportunidad a gestionar de modo remoto su empresa desde cualquier punto del mundo.

  Leer por completo
 • Registro de la razón social en Lituania

  Ofrecemos una lista completa de los servicios de registro de la razón social en Lituania, la que incluye la prestación de domicilio a efectos legales y la composición de toda la documentación constituiva necesaria.

  Leer por completo
 • Registro de la empresa en la República Checa

  Ofrecemos una lista completa de los servicios de registro de la razón social en la República Checa, la que incluye la prestación de domicilio a efectos legales y la composición de toda la documentación constituiva necesaria.

  Leer por completo

2. Mokesčių staigmenų nėra

Estijoje nepaskirstyto pelno pelno mokestis yra 0 proc. Tai leidžia reinvestuoti į savo verslą papildomus 20% gautų lėšų.

3. Mėgausitės paprastu verslu

Vienas reikšmingiausių privalumų įregistravus įmonę Estijoje yra verslo paprastumas. Taip yra iš dalies dėl to, kad Estija yra ES valstybė narė. Turėsite prieigą prie beveik neribotos rinkos, todėl lengviau įsiveržti į pasaulinę rinką. Be to, buvimas ES valstybe nare reiškia, kad turėsite prieigą prie bendrosios rinkos, o tai reiškia, kad jums nereikės jaudintis dėl skirtingų muitų taisyklių ir mokesčių, kai parduodate savo produktus tiek šalies viduje, tiek tarptautiniu mastu. ES gyvena beveik 500 milijonų klientų, ir jūs galėsite patekti į šią didžiulę rinką per Estiją. Taip pat bus lengviau samdyti žmones ir pritraukti investicijų, nes Estija yra patraukli šalis kitoms įmonėms. Pasaulio bankas Estiją vertina kaip antrą pagal lengvumą užsiimti verslu iš visų pasaulio šalių. Tai reiškia, kad galėsite greitai ir lengvai pradėti dirbti su savo įmone, todėl galėsite lengviau plėsti veiklą ir samdyti naujų darbuotojų.

4. Įmonės registracija greita ir paprasta

Kitas didžiulis įmonės registravimo Estijoje pranašumas yra tai, kad procesas yra neįtikėtinai lengvas. Įregistruoti savo įmonę įmonių registre galite internetu ir tai užtruks vos kelias minutes. Jums net nereikia fiziškai būti Estijoje, kad įsteigtumėte savo įmonę; tai galite padaryti iš bet kurios pasaulio vietos. Kai jūsų paraiška bus apdorota, gausite įmonės registracijos kortelę, kuri įrodys, kad esate teisėtas įmonės savininkas. Užregistravę savo įmonę gausite ID numerį, kurį galėsite naudoti kreipdamiesi dėl valstybės išmokų ir paskatų. Taip pat gausite elektroninę mokesčių kortelę, kuri yra estiškas socialinio draudimo numerio atitikmuo.

5. Teisinio buvimo ES įsteigimas

Kitas svarbus privalumas įregistravus savo įmonę Estijoje yra tai, kad galėsite legaliai įsiregistruoti ES. Tai reiškia, kad galėsite samdyti darbuotojus, teikti PVM deklaracijas, apdrausti darbuotojus sveikatos draudimu ir gauti ES verslo liudijimą. Taip pat galėsite atsidaryti banko sąskaitą, pasirašyti sutartis ir sumokėti mokesčius. Esant teisėtam buvimui ES, žmonėms lengviau su jumis užmegzti verslą. Jie galės pasikliauti tuo, kad jūsų įmonė yra teisėta ir turi nustatytas procedūras, užtikrinančias, kad ji veiktų teisėtai ir etiškai.

Santrauka

Apibendrinant galima pasakyti, kad sprendžiant, kur registruoti savo įmonę, reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių. Estija turi daug ką pasiūlyti, todėl tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems. Šalyje taikomi maži mokesčiai, ji yra skaitmeninė lyderė ir yra lengva vieta užsiimti verslu. Be to, įregistravę savo įmonę Estijoje galėsite legaliai įsitvirtinti ES, o tai palengvins verslą.

Consultarse

¡Si Ud. quiere obtener una consulta general o el servicio complejo conforme el derecho corporativo, llámenos! Le responderemos dentro de un día útil o aún más rápido.