Apie mus

Esame profesionalų komercinės ir finansų teisės srityje komanda. Mūsų įmonės darbuotojai – diplomuoti teisininkai, ekonomistai ir konsultantai, turintys ilgametę patirtį korporatyvinės teisės ir „FinTech“ bei kriptovaliutų verslo priežiūros srityje Europos Sąjungoje. Teikiame įmonių steigimo, kriptovaliutų ir finansų licencijų gavimo, buhalterinės apskaitos priežiūros, verslo konsultacijų paslaugas, taip pat siūlome sprendimus klasikinių ir kriptovaliutų fondų bei įvairių finansinių krypčių juridinių asmenų steigimo srityje.

Tapti klientu

Ilgametė patirtis korporatyvinės teisės srityje

Mūsų darbuotojai turi daugiau nei 10 metų patirtį korporatyvinės teisės srityje. Per tą laiką padėjome įregistruoti įmones ir sėkmingai pradėti verslą daugiau nei 3 000 klientų iš viso pasaulio. Mūsų įmonė kompetentingai sprendžia sudėtingiausias ir nestandartines problemas.

Korporatyvinių paslaugų rinkoje dirbame nuo 2011 m., ir per palyginti trumpą laiką pasiekėme puikių rezultatų, todėl mus galima apibūdinti kaip savo srities profesionalus. Mūsų patyrę buhalteriai teikia buhalterinės apskaitos paslaugas daugiau nei 200 įmonių, įskaitant kriptovaliutų bendroves, fondus ir „FinTech“ projektus.

Mūsų privalumai

Mūsų teisininkų ir buhalterių profesinė civilinė atsakomybė apdrausta 50 000 eurų suma.

Mūsų komandą sudaro tik diplomuoti ir didelę patirtį turintys specialistai.

Visi darbuotojai atidžiai seka teisės aktų pokyčius jurisdikcijose, su kuriomis jie dirba, kad galėtų pateikti geriausius sprendimus.

Visa mūsų klientų informacija yra apsaugota nuo perdavimo ar atskleidimo trečiosioms šalims be savininko sutikimo.

Kiekvienam klientui teikiame jo verslo poreikiams pritaikytus sprendimus, atsižvelgdami į paties kliento reikalavimus, jo verslo sektorių ir konkrečių nacionalinių teisės aktų taikymą.

Tik profesionalus požiūris į korporatyvines paslaugas

Atidžiai stebime savo darbuotojų teikiamų korporatyvinių paslaugų kokybę. Per daugelį darbo metų sukūrėme veiksmingus modelius ir algoritmus, kurie leidžia stebėti veiklos rezultatus visų etapų metu ir palaikyti aukštą profesionalumo bei lojalumo lygį.
Garantuojame individualų požiūrį į kiekvieną klientą ir skiriame jam asmeninį vadybininką, kuris bus informuotas apie kliento užduotis ir reikalavimus ir visada palaikys su juo ryšį.
Mūsų darbuotojai reguliariai dalyvauja mokymuose ir seminaruose, kurių temos – kvalifikacijos kėlimas ir santykiai su klientais, kova su pinigų plovimu ir teroristų finansavimu (AML/CFT) bei korporatyvinė teisė.

Pasikonsultuoti

Jei Jums reikalinga bendrojo pobūdžio konsultacija arba kompleksinė paslauga korporatyvinės teisės srityje, kreipkitės į mus! Atsakymą pateiksime per vieną darbo dieną arba dar greičiau.

Kreiptis dėl konsultacijos korporatyvinės teisės klausimais Kreiptis dėl konsultacijos

Susisiekite su mumis AČIŪ!

    Bendravimo būdas:

    Privalomas laukelis

    Jūsų paraiška sėkmingai išsiųsta!
    Susisieksime su jumis per kelias darbo valandas.

    Iškilus neatidėliotiniems klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu arba el.