Kontaktai

Mūsų įmonė specializuojasi įmonių korporatyvinės teisės srityje, Europos Sąjungoje ir už jos ribų. Su malonumu tapsime Jūsų patikimu partneriu ir suteiksime jums profesionalią teisinę pagalbą įmonių registracijos, licencijų gavimo, atsiskaitomųjų sąskaitų atsidarymo ir buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimais. Mūsų komandoje dirba diplomuoti teisininkai, turintys daug patirties šioje srityje.

Su mumis galite susisiekti elektroniniu paštu, telefonu arba mesendžerių (Whatsapp, Telegramm, Skype) pagalba. Taip pat galite naudotis grįžtamojo ryšio forma, paspaudę mygtuką „Tapti klientu“.
Kontaktinę informaciją rasite puslapio apačioje.

Tapti klientu

Kontaktiniai
duomenys

Kompleksinės korporatyvinės teisės paslaugos ir „FinTech“ sprendimai vienoje vietoje

Teikiame įmonių steigimo, kriptovaliutų ir finansų licencijų gavimo, buhalterinės apskaitos priežiūros, verslo konsultacijų paslaugas, taip pat siūlome sprendimus klasikinių ir kriptovaliutų fondų steigimo srityje.

Esame profesionalių konsultantų, teisininkų ir finansininkų komanda, kuri specializuojasi korporatyvinės teisės srityje. Mūsų tikslas – padėti verslininkams plėtoti „FinTech“ ir kriptovaliutų verslą ES teritorijoje.

Mūsų darbuotojai visada yra susipažinę su naujausiais Europos Sąjungos įstatymų, susijusių su finansais ir korporatyvine teise, pakeitimais.

10+ metų patirtis

Korporatyvinių paslaugų rinkoje
dirbame nuo 2011 m.

3000+ klientų

Individualus požiūris ir aukštos kokybės klientų aptarnavimas

500+ licencijų

Sėkmingai gautų kripto įmonėms ir „FinTech“ projektams

Susisiekite su mumis AČIŪ!

    Bendravimo būdas:

    Privalomas laukelis

    Jūsų paraiška sėkmingai išsiųsta!
    Susisieksime su jumis per kelias darbo valandas.

    Iškilus neatidėliotiniems klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu arba el.