Finansai ir blokų grandinė „Adam Smith“ įmonėje

„Adam Smith“ teikia finansines paslaugas, įskaitant kriptovaliutų licencijų, mokėjimo sistemų licencijų gavimą, mažųjų alternatyvių fondų registraciją ir verslo konsultacijų paslaugas.

Užsisakyti paslaugas

Paslaugos Finansai ir blokų grandinė:

 • Kriptovaliutų licencija Lietuvoje

  Įmonės registracija ir kripto licencijos gavimas Lietuvoje „iki rakto“ per 30 dienų.
  Suteikiame garantiją ir įtvirtiname ją sutartimi!

  Skaityti daugiau
 • Kriptovaliutų licencija Estijoje

  Mes teikiame kriptovaliutų licencijavimo paslaugas Estijoje, kur kriptovaliutų įmonės veikia visiškai laikydamosi įstatymų.

  Skaityti daugiau
 • Kripto licencija Čekijoje

  Įmonės registracija ir kripto licencijos gavimas Čekijoje „iki rakto“ per 30 dienų.
  Suteikiame garantiją ir įtvirtiname ją sutartimi!

  Skaityti daugiau
 • EMI licencija Lietuvoje

  Lietuvoje suteikiama PSP arba EMI mokėjimo sistemos licencija, kuri, priklausomai nuo pasirinktos licencijos, atveria platų mokėjimo galimybių sąrašą.

  Skaityti daugiau
 • Alternatyvus investicinis fondas Estijoje

  Mielai atidarysime Jūsų mažąjį alternatyvų fondą Estijoje, kuris užtikrins Jums geras pajamas ir padės išvengti daugybės investicinių sprendimų priėmimo ateityje.

  Skaityti daugiau
 • Verslo konsultacijos

  Mūsų specialistai yra pasiruošę suteikti Jums verslo konsultacijų paslaugas. Atliksime išsamų Jūsų įmonės verslo procesų auditą, nustatysime silpnąsias vietas ir rasime greičiausius ir tinkamiausius sprendimus joms pašalinti.

  Skaityti daugiau

Mūsų specialistų komanda padės Jums gauti kriptovaliutų verslo licenciją ir mokėjimo sistemos licenciją Estijoje.

Kalbant apie mokėjimo sistemas, gavus PSP arba EPI licenciją būtent Estijoje, galima dirbti ir teikti paslaugas visos Europos Sąjungos teritorijoje.

Be to, teikiame mažųjų alternatyvių fondų, kurie yra geriausias variantas, kuriant ilgalaikių investicijų portfelį daugeliui metų, registracijos Estijoje paslaugą.

Mūsų specialistai visada mielai padės jums registruojant mažąjį alternatyvų fondą ir gaunant leidimą įsteigti tokį fondą.

Mūsų specialistų komanda taip pat teikia verslo konsultacijas, kurių metu mes atliekame išsamią įmonės veiklos analizę, nustatome problemas, kurias reikia išspręsti, ir suformuluojame užduotis, kurias reikia atlikti. Tokia paslauga yra geriausia verslo investicija, kuri atneš didelį pelną ir skatina pačios įmonės plėtrą.

Jei Jūsų įmonės būklė yra prasta arba norite pakelti savo veikiantį verslą į aukštesnį lygį, mūsų specialistai visada yra pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite daugiau!

Jei Jus domina kuri nors iš aukščiau išvardytų paslaugų, mūsų ekspertai mielai suteiks išsamią informaciją bet kuriuo Jus dominančiu klausimu.

Pasikonsultuoti

Susisiekite su mumis AČIŪ!

  Jūsų paraiška sėkmingai išsiųsta!
  Susisieksime su jumis per kelias darbo valandas.

  Iškilus neatidėliotiniems klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu arba el.