Alternatyvus investicinis fondas Estijoje

Alternatyvus investicinis fondas yra kolektyvinio investavimo fondas. Šis fondas suvienija konkrečių investuotojų kapitalą ir investuoja surinktą kapitalą pagal iš anksto nustatytą investavimo strategiją, kuri įgyvendinama investuotojų naudai. Mūsų specialistai gali padėti Jums gauti leidimą įsteigti alternatyvų fondą.

Tapti klientu

Reikalavimai alternatyviam fondui įsteigti:

Norint valdyti investicinį fondą, daugeliu atvejų reikia turėti fondo valdytojo licenciją (FSA), kurią išduoda Estijos finansų inspekcija.

Be to, Estijoje taip pat leidžiama valdyti mažuosius alternatyvius fondus (AIF), tačiau tokiai veiklai vykdyti taip pat reikalinga Estijos informacijos apie pinigų plovimą biuro išduota fondo valdytojo (FIU) licencija.

Skirtingai nuo FSA licencijos, FIU licencija kelia ne tokius griežtus reikalavimus investicinių fondų valdymo įmonėms, ir tai yra geriausias sprendimas, norint pradėti investicinį verslą. Jo privalumas yra tas, kad mažasis alternatyvus fondas (AIF) turi galimybę pritraukti ne tik verslo, bet ir privačius klientus.

Registracijos ir leidimo įsteigti nedidelį alternatyvų fondą gavimo procesas:

Horizontalus slinkimas
Reikalavimai Registracija

Fondo valdomo turto suma neturi viršyti 100 mln. eurų.

Mažojo alternatyvaus fondo registracijos procesas apima pačią fondo valdymo bendrovės registraciją, kuri trunka ne ilgiau kaip penkias darbo dienas. Svarbu pažymėti, kad šiame registracijos etape būtina turėti bent du valdybos narius.

Reikia sukurti dviejų juridinių asmenų junginį, kurį sudaro įmonės fondo valdytojas (Fund Manager) ir pats fondas, įregistruotas kaip komanditinės ūkinės bendrijos fondas (Limited Partnership Fund), kurio investuotojai yra įmonės fondo valdytojas (Fund Manager) ir narys komanditorius (Limited Partner).

Paskui reikia gauti Estijos finansų inspekcijos leidimą įregistruoti šį fondą. Šis procesas trunka apie 60 dienų.

Mažasis alternatyvus fondas negali viešai siūlyti savo fondo pajų, tačiau jis gali pritraukti investuotojus, jei šis pasiūlymas įsigyti fondo pajų teikiamas ne daugiau kaip 150 asmenų, kurie nėra profesionalūs investuotojai, kiekvienoje ES šalyje.

Fondas gali teikti pasiūlymus įsigyti pajus tik profesionaliems investuotojams.

Šie investuotojai privalo įsigyti fondo pajus, kurių vieno komplekto vertė yra ne mažesnė kaip 100 000 eurų.

Be leidimo įregistruoti mažąjį alternatyvų fondą, reikia gauti AML licenciją, kurią išduoda Estijos informacijos apie pinigų plovimą biuras; jos gavimas taip pat užtrunka apie 60 dienų.

Paskutinis ir baigiamasis etapas yra pati mažojo alternatyvaus fondo registracija Komerciniame registre; šis procesas užtrunka iki 5 darbo dienų.

Alternatyvaus investavimo fondų registracija Estijoje

Aif Estijoje

Estijoje registruotas AIF gali tapti pagrindu:
Kriptovaliutų fondas
Sutelktinis finansavimas
Nekilnojamojo turto fondas
Rizikos fondas

Mažojo alternatyvaus fondo steigimo privalumai:

Pats geriausias variantas verslui pradėti

Galimybė pritraukti mažmeninius klientus nesant viešų pasiūlymų

Paprasti registracijos etapai

Visas mažo alternatyvaus fondo registravimo procesas trunka apie du mėnesius.

Didelės galimybės

Atlikę registracijos procedūrą ir gavę leidimą įsteigti mažąjį alternatyvų fondą, galėsite saugiai valdyti akcijas, valiutas, obligacijas, kriptovaliutas, nekilnojamąjį turtą ir kitus finansinius aktyvus, kurie bus įtraukti į jūsų portfelį, kad gautumėte daugiau pajamų.

Be to, galėsite investuoti į rizikos kapitalą, nes mažąjį alternatyvų fondą galima lengvai pritaikyti konkretiems projektams, o šiuos, savo ruožtu, galima panaudoti kaip veiksmingą būdą suvienyti kelių investuotojų kapitalą.

Investicijos kiekvienam

Mažųjų alternatyvių fondų investuotojai taip pat gali būti neprofesionalai, kurie taip pat gali būti užsienio valstybės piliečiai.

Konfidencialumas

Gavus leidimą įsteigti ir valdyti nedidelį fondą, visi fondo investuotojų sąrašai ir informacija apie Jūsų investicijų dydį bus visiškai konfidenciali.

 

 

 

Norite atidaryti mažąjį AIF Estijoje?

Jei Jus sudomino mažojo alternatyvaus fondo, kuris atneš Jums pelno ir išlaisvins Jus nuo būtinumo priimti įvairiausius investicinius sprendimus, steigimas, nedvejodami kreipkitės į mus pagalbos!

Pateikti paraišką

Susisiekite su mumis AČIŪ!

    Bendravimo būdas:

    Privalomas laukelis

    Jūsų paraiška sėkmingai išsiųsta!
    Susisieksime su jumis per kelias darbo valandas.

    Iškilus neatidėliotiniems klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu arba el.