Įmonės registracija Estijoje

Pastaruoju metu daugybė sparčiausiai besivystančių pasaulio įmonių, pavyzdžiui, „Skype“, „Bolt“, „Pipedrive“ ar „Playtech“, pradeda savo veiklą Estijoje. Būtent Estija yra patraukli dėl puikiai išsivysčiusios skaitmeninės infrastruktūros ir galimybės patirti minimalias pinigų ir laiko sąnaudas, skirtingai nei kitose ES šalyse.

Įsteigti įmonę Estijoje Open a company in Estonia

Verslo Estijoje privalumai:

Lanksti apmokestinimo sistema

Nepaskirstytojo pelno mokesčio tarifas yra lygus 0% Nulinis pelno mokesčio tarifas gali būti labai naudingas toms įmonėms, kurios gautų pajamų nemoka fiziniams asmenims, o investuoja jas į būsimą verslo plėtrą.

Didžiausias skirtumas, lyginant su kitomis Europos šalimis, yra tas, kad Estijoje šis metodas – nulinio tarifo taikymas reinvestuojamam pelnui – naudojamas visose ekonomikos šakose, o ne tik atskiruose sektoriuose.

Be to, didelis verslo Estijoje privalumas yra galimybė Estijos įmonei įsigyti nuosavybės teise transporto priemones ir nekilnojamąjį turtą, nemokant jokių mokesčių.

Estijos mokesčių sistema yra aiški ir skaidri, joje nėra progresinių mokesčių, kai mokesčių tarifai didėja didėjant apmokestinamajai bazei.

Dar reikia paminėti, kad Estija yra sudariusi tarptautines dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartis su 59 šalimis, ir šis faktas taip pat gali patvirtinti, kad Estijos mokesčių sistema yra skaidri ir paprasta.

Taigi, sąlyga, kad nepaskirstytojo pelno gavimas nėra apmokestinama – tai puikus pavyzdys, kaip galima pritraukti investuotojus iš visų šalių steigti įmones Estijoje, kartu nepažeidžiant įstatymų ir neprarandant lėšų.

Minimalios metinės išlaidos

Įsteigus įmonę Estijoje, tolesniam įmonės išlaikymui reikės tik minimalių metinių piniginių išlaidų, kaip ir Jūsų įmonės banko sąskaitos, kurią galima lengvai atidaryti bet kurioje Europos mokėjimo sistemoje, aptarnavimas.

Be to, dirbant su partneriais iš Europos netaikomas pridėtinės vertės mokestis (PVM). Taigi, jei įmonė parduoda prekes ar paslaugas įmonėms, dirbančioms ES ar už jos ribų, apyvartos mokesčio galima nemokėti turint PVM mokėtojo kodą, kurį galima gauti išsiuntus užklausą internetu.

Verslo vykdymo paprastumas

Tai rodo trečioji vieta pagal steigiamų startuolių kiekį Europos šalių reitinge, taip pat viena iš pirmaujančių pozicijų pagal verslo vykdymo lengvumą Europoje.

Be to, Estija užima pirmąją vietą pagal skaitmeninės veiklos plėtrą, ir šis pasiekimas suteikia galimybę lengvai ir paprastai įsteigti įmonę internetu, naudojant tik e-rezidento kortelę, kuri išduodama pateikus prašymą internetu, arba užregistruoti įmonę pagal įgaliojimą ar asmeniškai pas notarą.

E-rezidento kortelę gali gauti užsienio šalies piliečiai, kurie taip pat gali tapti įmonės steigėjais ir valdybos nariais. Tokia kortelė leidžia valdyti verslą nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos. Naudodamiesi tokiomis technologijomis galėsite teikti ataskaitas, siųsti užklausas, gauti atsakymus iš valstybinių institucijų internetu, ir tam sugaišite visai nedaug laiko.

Įmonės registracijos procesas trunka vos vieną dieną. Taigi, akivaizdu, kad galite bet kada pradėti verslą Estijoje, net neišeidami iš namų!

Nedidelės įmonės registraсijos išlaidos

Estijoje įmonės steigimo kaina yra nedidelė – įmonę galima užregistruoti su 0 eurų įstatiniu kapitalu. Standartinis įstatinio kapitalo dydis yra 2 500 eurų, bet jo mokėjimą galima atidėti.

Tokiu atveju galite įsteigti įmonę su nuliniu įnašu, o 2 500 eurų sumokėti vėliau, kai turėsite šią pinigų sumą. Taigi, vienas iš privalumų steigiant įmonę Estijoje yra tas, kad steigimo metu nereikia mokėti įstatinio kapitalo.

Teisė gauti leidimą gyventi šalyje nerezidentams

Vykdant verslą Estijoje, įmonės valdybos narys, kuris yra užsienio šalies pilietis, turi teisę prašyti leidimo gyventi Estijoje, kuris išduodamas ne ilgesniam kaip penkerių metų laikotarpiui.

Tai patvirtina ir faktas, kad Estija yra bene lojaliausia Baltijos šalis, norint gauti leidimą gyventi. Taigi, gavę leidimą gyventi šalyje, galėsite lengviau valdyti savo įmonę, būdami šalia jos.

Įmonių registracijos paslaugų paketų Estijoje lentelė

Horizontalus slinkimas
Registracijos būdas naudojant e-rezidento
kortelę
pagal įgaliojimą atvykus asmeniškai Papildomos paslaugos
Kaina €700 €1100 €850 įskaičiuota į kainą
Terminai 1-5 d. 5-14 d. 1-5 d. įskaičiuota į kainą
Įmonės registracija naudojant e-rezidento kortelę Taip Nereikalaujama Nereikalaujama įskaičiuota į kainą
Įmonės registracija asmeniškai pas notarą Nereikalaujama Nereikalaujama Taip įskaičiuota į kainą
Įmonės registracija pagal įgaliojimą Nereikalaujama Taip Ne įskaičiuota į kainą
Patvirtintas dokumentų ir įgaliojimų vertimas Nereikalaujama Taip Ne įskaičiuota į kainą
Steigimo dokumentų ir įstatų rengimas Taip Taip Taip įskaičiuota į kainą
Teisinė priežiūra ir konsultavimas Taip Taip Taip įskaičiuota į kainą
Juridinio adreso paslauga 1 metams Taip Taip Taip €150
Kontaktinio asmens paslauga 1 metams Taip Taip Taip €150
Buhalterinės apskaitos paslauga 1 metams Ne Ne Taip Nuo 50€ per menesi
Sąskaitos atidarymas Europos mokėjimo sistemoje Ne Ne Ne €1500

An initial consultation on registering a company in Estonia is free of charge.

Estija yra visais aspektais palankiausia šalis verslui vykdyti. Estijoje taikoma skaidri mokesčių sistema ir nulinis įmonių pajamų mokestis. Pagrindiniai aspektai yra paprastas ir lengvas įmonės steigimas, o pagrindinis privalumas – nuotolinis įmonės valdymas.

Norite įsteigti įmonę Estijoje?

Įsteigę įmonę Estijoje galėsite gauti beveik neapmokestinamą įmonę ES, turinčią puikią reputaciją, ir džiaugtis patogiais ir skaidriais įstatymais.

Pateikti paraišką Open a company in Estonia

Susisiekite su mumis AČIŪ!

    Bendravimo būdas:

    Privalomas laukelis

    Jūsų paraiška sėkmingai išsiųsta!
    Susisieksime su jumis per kelias darbo valandas.

    Iškilus neatidėliotiniems klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu arba el.