Įmonių registracija ES

„AdamSmith“ teikia įmonių registracijos Lietuvoje, Estijoje ir Lenkijoje paslaugas. Vykdydami įmonės registracijos procedūrą, mes suteiksime jums visapusišką teisinę pagalbą ir korporatyvines paslaugas, tokias kaip juridinio adreso ir kontaktinio asmens suteikimas, taip pat konsultacijas mokesčių ir buhalterinės apskaitos klausimais.

Įmones registruojame nuo 2011 m., ir per ilgus darbo metus sukūrėme veiksmingą sistemą, kuri leidžia mūsų klientams greitai ir užtikrintai registruoti įmones – nuotoliniu būdu, naudojant notaro patvirtintą įgaliojimą, elektroninės aplinkos pagalba arba asmeniškai pas notarą.

Pateikti prašymą dėl įmonės registracijos Pateikti prašymą

Specializuojamės įmonių registracijos šiose jurisdikcijose srityje

 • Įmonės registracija Lietuvoje

  Teikiame visas įmonių registracijos Lietuvoje paslaugas, įskaitant juridinio adreso suteikimą ir visų reikiamų steigimo dokumentų parengimą.

  Skaityti daugiau
 • Įmonės registracija Estijoje

  Galime per trumpą laiką užregistruoti Jūsų įmonę Estijoje; Jūsų įmonės reputacija bus puiki, o mokesčių tarifai – patraukliai žemi. Savo įmonę galėsite valdyti nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos.

  Skaityti daugiau
 • Įmonės registracija Čekijoje

  Teikiame visas įmonių registracijos Čekijoje paslaugas, įskaitant juridinio adreso suteikimą ir visų reikiamų steigimo dokumentų parengimą.

  Skaityti daugiau

Mūsų biurai yra Lietuvoje, Estijoje ir Lenkijoje. Atidžiai stebime išvardytose jurisdikcijose taikomus įstatymus ir visada informuojame savo klientus apie visus galiojančių įstatymų pakeitimus ir kitus svarbius įvykius.

Teikiame ne tik įmonių registracijos paslaugas, bet ir visas buhalterinės apskaitos ir mokesčių mokėjimo priežiūros paslaugas. Kreipdamiesi į mūsų įmonę gausite kompleksinių paslaugų paketą ir patikimą partnerį visam Jūsų verslo vykdymo laikotarpiui. Mielai atsakysime į visus Jus dominančius klausimus, susijusius su įmonių registracijos tvarka, mokesčiais, buhalterinės apskaitos taisyklėmis, atsiskaitomųjų banko sąskaitų atidarymu ir į kitus klausimus, susijusius su korporatyvine teise ir komercine veikla aukščiau nurodytose jurisdikcijose.

Atidarykite Europos įmonę

Įmonės atidarymas Europoje suteikia daug privalumų. Vienas iš privalumų – vieninga rinka, kurioje galima prekiauti visose 27 ES valstybėse narėse be jokių sienų. Kitas privalumas yra tai, kad turėsite prieigą prie didelio talentų būrio, nes ES turi daugiau nei 500 mln. piliečių. Galiausiai, reikia atsižvelgti ir į mokesčių lengvatas, nes kiekviena šalis turės skirtingą mokesčių tarifą ir struktūrą. Dėl šių priežasčių prasminga šiandien steigti Europos įmonę.

 

Pradėti įmonės registracijos procedūrą

Jei esate pasirengę pradėti įmonės registracijos procedūrą, atsiųskite mums paraišką, ir mūsų darbuotojai susisieks su Jumis per vieną darbo dieną arba net greičiau.

Pateikti prašymą dėl įmonės registracijos Pateikti prašymą

Susisiekite su mumis AČIŪ!

  Bendravimo būdas:

  Privalomas laukelis

  Jūsų paraiška sėkmingai išsiųsta!
  Susisieksime su jumis per kelias darbo valandas.

  Iškilus neatidėliotiniems klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu arba el.