Kripto licencija Estijoje

Estija yra viena pirmųjų jurisdikcijų ES, kurioje kriptovaliutų licencijos paplito gana plačiai.
Vienas iš mūsų biurų yra Talino mieste, ir mes aktyviai padedame savo klientams gauti ir pritaikyti Estijos reguliatoriaus išduotas kripto licencijas.
Esame pasiruošę suteikti išsamią konsultaciją ir parengti visus reikiamus dokumentus.

Pateikti prašymą dėl kripto licencijos gavimo Estijoje Pateikti prašymą

Kriptovaliutų licencijos gavimo Estijoje privalumai:

įmonės apsauga nuo įtarimų dėl pinigų plovimo

Remiantis naujomis taisyklėmis dėl kripto licencijų Estijoje, įmonė, kuri atitinka visus būtinus Estijos keliamus reikalavimus šiai licencijai gauti, bus apsaugota nuo visų rūšių patikrinimų dėl pinigų plovimo įtarimų ir galimo įmonės uždarymo, nes pagal Estijos kovos su pinigų plovimu (AML) teisės aktą ji yra lygiavertė finansų įstaigoms.

žemas apmokestinimo rodiklis

Akivaizdus žemo apmokestinimo lygio pavyzdys yra nulinis pelno mokesčio tarifas. Taigi, šį pelną galima investuoti į įmonės plėtrą, o tai idealiai tinka pradedančiajam verslui. Kalbant apie PVM, reikėtų pažymėti, kad bitkoinams ir altkoinams šis mokestis nebus taikomas. Kripto licencijos išdavimo kaina Estijoje yra mažiausia ir prieinamiausia, lyginant su kitomis ES šalimis.

įmonės valdymas internetu

Estija yra žinoma kaip interneto technologijų, kurios pastaraisiais metais vis labiau plėtojamos, lyderė. Šis pasiekimas suteikia Jums galimybę gauti prieigą prie visų valstybės teikiamų paslaugų, o tai supaprastina bendravimą su vyriausybinėmis organizacijomis ir taupo Jūsų laiką.

Norite gauti kripto licenciją Estijoje?

Jei norite gauti kripto licenciją Estijoje, kur kriptovaliuta yra įteisinta ir apsaugota, o kriptovaliutų bendrovės teisės aktų lygmeniu reglamentuojamos kaip finansų įstaigos, galite drąsiai kreiptis pagalbos į mūsų specialistus!

Pateikti prašymą Beantragen

Teikiame šias paslaugas:

Horizontalus slinkimas
Vertybinių popierių keitimo ir saugojimo kripto licencijos išdavimas Papildomų su kriptovaliuta susijusių paslaugų licencijavimas, tarp jų: Kriptovaliutų investicinio fondo registracija ICO / IEO projektų priežiūra Juridinės išvados rengimas
Internetinės kriptovaliutų mainų platformos valdymas „Escrow“ paslauga Kapitalo valdymas iki 500 mln. eurų Projekto tyrimas Kliento projekto vidaus auditas
Kriptovaliutų ir fiatinių valiutų keitimas Paskolos, išduodamos virtualių vertybių pavidalu ir užtikrintos fiatine valiuta Neprofesionalių (mažmeninių) investuotojų pritraukimas Konsultacijos tokenų sprendimų srityje Su projektu susijusių teisės aktų analizė
Kriptovaliutų saugojimo tarnyba Stekingas Kriptovaliutų portfelio valdymas Rekomendacijos dėl jurisdikcijos pasirinkimo Juridinė išvada / teisinė bylos analizė
Kriptovaliutos pervedimas NFT skaitmeninio meno aukcionas Visiškas fondų investuotojų duomenų anonimiškumas Patvirtinamųjų teisinių dokumentų parengimas
Investicinė priežiūra (prekybos signalų teikimas) Investuotojų finansinė atsakomybė apsiriboja jų įnašo suma
Finansinių sandorių, susijusių su kriptovaliuta, suderinimas

Estija yra patraukli jurisdikcija pradėti kriptovaliutų verslą

Prieš sugriežtinant reikalavimus kriptovaliutų verslui, Estijoje buvo lengva per trumpą laiką gauti kriptovaliutų licenciją, o su kriptovaliutų turtu buvo galima dirbti iš bet kurios pasaulio vietos. Šios kriptovaliutų įmonių palankios ir lengvos registracijos sąlygos paskatino spartų jų augimą, o tai savo ruožtu padidino šios verslo šakos riziką ir lėmė griežtesnes kriptovaliutų licencijų gavimo taisykles, taikant Kovos su pinigų plovimu (AML) ir kovos su terorizmo finansavimu (CFT) reglamentus.

Kita pagrindinė priežastis, paskatinusi sugriežtinti taisykles, buvo ta, kad Danijos banko „Danske Bank“ Estijos filiale buvo aptikti įtartini daugiau kaip šimto milijardų dolerių pervedimai. Šiuo metu Estijoje yra tik apie 400 licencijuotų kriptovaliutų įmonių. Dėl šios priežasties labai svarbu gauti tinkamą pagalbą pradedant kriptovaliutų verslą, o būtent tokią pagalbą gali suteikti mūsų įmonė „AdamSmith“.

Naujosios Estijos kriptovaliutų verslo taisyklės:

Dėl atnaujintų taisyklių, susijusių su kriptovaliutomis, visi būtini dokumentai, reikalingi kripto licencijoms gauti, dabar turi būti pateikti notarų biurui arba Komercinio registro svetainės pagalba, o dokumentų apdorojimo procesas pailgėjo dvigubai ir dabar trunka ne 60, kaip anksčiau, o 120 dienų.

Kalbant apie fizinį biurą, šiuo metu tai yra būtinas reikalavimas norint gauti kripto licenciją. Savo ruožtu, toks biuras gali pagerinti įmonės valdymą ir kontrolę, taip pat apsaugoti klientų turtą ir teises.

Kriptovaliutų įmonėms Estijoje taikomas privalomas reikalavimas yra tas, kad bent vienas įmonės direktorius turi būti Estijos rezidentas.

Norint gauti kriptovaliutų licenciją, reguliatorius reikalauja atidaryti sąskaitą Europos mokėjimo sistemoje arba banke. Tačiau šiam procesui dažnai reikia kvalifikuotos teisinės pagalbos, kurią gali pasiūlyti mūsų įmonė „AdamSmith“, kuri parinks geriausius bankus Jūsų kriptovaliutų verslo banko sąskaitai atidaryti.

Įstatinis kapitalas kriptovaliutų licencijai gauti šiuo metu yra lygus 100 000 eurų arba 250 000 eurų. Taip pat svarbu pažymėti, kad nuo 2022 metų valstybės rinkliava už kriptovaliutų licenciją buvo pakeista į 10 000 eurų, nuo vos 3 300 eurų iki reglamentų pasikeitimo.

Be to, dar vienas pakeitimas yra tas, kad visų įmonės narių reputacija turi būti nepriekaištinga, jie privalo neturėti jokių teistumų ir nedalyvauti sukčiavime. Tuo pačiu metu visi įmonės nariai turės pateikti neteistumo pažymas. Tai patvirtina ir faktas, kad įvedus naujas taisykles dėl kriptovaliutų veiklos, šioms paslaugoms pradėtas taikyti Estijos kovos su pinigų plovimu (AML) teisės aktas, kuris anksčiau buvo taikomas tik finansų įstaigoms.

AML ir finansinio audito teikimas kriptovaliutų įmonei

Horizontalus slinkimas
PASLAUGOS PAVADINIMAS KAINOS
AML auditas pagal susitarimą
Finansinis auditas pagal susitarimą

Dėl kriptovaliutos licencijos pritaikymo pagal naujus reglamentus susisiekite su mūsų teisininku

Taigi, minėti teisės aktų pakeitimai, susiję su kripto licencijomis, leidžia susidaryti bendrą vaizdą apie naujus šios rūšies verslo vykdymo reikalavimus. Tačiau svarbu suprasti, kad tokių griežtesnių reikalavimų įvedimas yra didelis rinkos pranašumas, nes šiuo metu kriptovaliutų verslas Estijoje kontroliuojamas taip pat, kaip ir fiatiniai pinigai.

Iš to galima spręsti, kad kriptovaliutos buvo prilygintos alternatyvioms mokėjimo priemonėms, priešingai nei daugelyje kitų šalių, kur kriptovaliutos vis dar nėra reguliuojamos valstybės, ir kiekvienas, pradėjęs verslą tokiose vietose, rizikuoja, kad jis bus uždarytas dėl įtariamo pinigų plovimo ar kitų panašių sukčiavimų. Taip pat galima pažymėti, kad Estija vis dar yra patraukliausia šalis kriptovaliutų verslui steigti, nepaisant neseniai atliktų teisės aktų pakeitimų.

Geriausių kriptovaliutų jurisdikcijų EEE 2023 m. lyginamoji lentelė

Horizontalus slinkimas
Kriptovaliutos jurisdikcijos šalis Estija Lietuva
Apytikslis terminas 4-6 mėnesiai 1-2 mėnesiai
Įstatinis kapitalas 100 000 € arba 250 000 € 125.000 €
Įmonės registracijos kaina 1100 € 1200 €
Pelno mokestis 0% 5% (metinės bruto pajamos mažesnės nei 300 000 Eur) ir 15% (metinės bruto pajamos didesnės nei 300 000 Eur)

 

 

Norite gauti kripto licenciją Estijoje?

Jei norite gauti kripto licenciją Estijoje, kur kriptovaliuta yra įteisinta ir apsaugota, o kriptovaliutų bendrovės teisės aktų lygmeniu reglamentuojamos kaip finansų įstaigos, galite drąsiai kreiptis pagalbos į mūsų specialistus!

Pateikti prašymą

Kitos mūsų paslaugos:

 • Įmonės registracija Estijoje

  Galime per trumpą laiką užregistruoti Jūsų įmonę Estijoje; Jūsų įmonės reputacija bus puiki, o mokesčių tarifai – patraukliai žemi. Savo įmonę galėsite valdyti nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos.

  Skaityti daugiau
 • Kriptovaliutų licencija Lietuvoje

  Europos ekonominės erdvės jurisdikcija, kuri labai palaiko kriptovaliutas, turi daug registruotų EMI ir veikia jos ribose. Jame taip pat yra stabilūs teisės aktai, kurie artėja prie būsimų MiCA taisyklių pakeitimų.

  Laikas: 3 savaitės
  Krantė: 3 500 EUR

  Skaityti daugiau
 • Verslo konsultacijos

  Mūsų specialistai yra pasiruošę suteikti Jums verslo konsultacijų paslaugas. Atliksime išsamų Jūsų įmonės verslo procesų auditą, nustatysime silpnąsias vietas ir rasime greičiausius ir tinkamiausius sprendimus joms pašalinti.

  Skaityti daugiau
Dažnai užduodami klausimai
Ar kriptovaliuta Estijoje yra legali?
Kriptovaliutos naudojimas Estijoje yra visiškai teisėtas. Verslo valdymo tikslais kriptovaliutų įmonėms galioja „Pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos įstatymas“.
Kas gali sukurti kriptovaliutų įmonę Estijoje?
Įmonę gali steigti bet kuris fizinis asmuo (fizinis asmuo), nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos, tačiau steigėjai turi paskirti direktorių iš Estijos gyventojų skaičiaus. Visi su įmone susiję asmenys turi pateikti gero elgesio pažymėjimą.
Kuri agentūra reguliuoja kriptovaliutų įmonių veiklą Estijoje?
Finansinės žvalgybos padalinys (FIU) reguliuoja ir kontroliuoja visą kriptovaliutų verslą Estijoje.
Koks yra kriptovaliutos licencijos galiojimo laikas Estijoje?
Licencija išduodama neribotam laikui.
Kokią sumą turėčiau įnešti įmonės kapitalą, kad įkurčiau kriptovaliutų įmonę Estijoje?
Norint gauti leidimą, reikia įnešti įstatinį kapitalą nuo 100 000 iki 250 000 eurų, bendra suma priklauso nuo norimos perteikti veiklos.
Kaip apmokestinama kriptovaliutų įmonė Estijoje?
Nepaskirstytojo pelno mokestis yra 0%.
Susisiekite su mumis AČIŪ!

  Bendravimo būdas:

  Privalomas laukelis

  Jūsų paraiška sėkmingai išsiųsta!
  Susisieksime su jumis per kelias darbo valandas.

  Iškilus neatidėliotiniems klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu arba el.