Kripto licencija Lietuvoje

Įmonės registracija ir kripto licencijos gavimas Lietuvoje „iki rakto“ per 30 dienų.
Suteikiame garantiją ir įtvirtiname ją sutartimi!
Kripto licencija Lietuvoje gali būti veiksminga priemonė tiek pradedančiosioms, tiek jau įsitvirtinusioms kripto įmonėms.
Daugiau nei 300 klientų, kurie kreipėsi į mus, jau sėkmingai gavo licencijas.

Pateikti prašymą išduoti licenciją Lietuvoje Pateikti prašymą
lithuania crypto license
Visas ciklas nuo konsultacijos iki licencijos išdavimo – garantuojame rezultatą, kaip nustatyta sutartyje!
edit
Priežiūra visuose licencijavimo proceso etapuose. AML specialisto parinkimas iš mūsų kandidatų.
credit-card
Gera kaina ir lanksčios apmokėjimo sąlygos. Esame tiesioginis paslaugos teikėjai ir galime pasiūlyti geriausias kainas.

Kripto licencija Lietuvoje

Siūlome gauti kripto licenciją Lietuvoje per 30 dienų ir garantuojame sėkmingą rezultatą!


Lietuva yra labai draugiška jurisdikcija, siūlanti beveik idealias sąlygas plėtoti verslą finansinių technologijų ir virtualių vertybių srityje. Nuo 2021 m. Lietuvoje kuriama virtualių valiutų keitimo ir darbo su kriptovaliutomis licencijų sistema. Skirtingai nei kitose Europos jurisdikcijose, licencijos gavimas Lietuvoje kainuoja mažiausiai, o visa procedūra yra labai paprasta. Lietuvos centrinis bankas vykdo politiką, leidžiančią sėkmingai vystytis kriptovaliutų bendrovėms ir „FinTech“ įmonėms. Palankią infrastruktūrą finansiniams projektams ir startuoliams plėtoti sustiprina galimybė gauti atitinkamas licencijas ir leidimus veiklai tiesiogiai iš Lietuvos reguliatoriaus. Lietuva jau seniai žinoma kaip jurisdikcija, kurioje lengviausia gauti mokėjimo sistemos licenciją. Lietuva pastaruoju metu tapo jurisdikcija, kurioje susiklostė palankios sąlygos kriptovaliutų verslo plėtrai.


Šiuo metu kriptovaliutų bendrovių licencijavimas Lietuvoje apsiriboja tik atitinkamos formos prašymo pateikimu reguliatoriui, AML specialisto paskyrimu ir valstybės rinkliavos sumokėjimu. Lietuvos reguliatorius, išduodamas leidimą kriptovaliutų verslui vykdyti, netikrina įmonės atitikties reikalavimams ir 99% atvejų klientas, kuris kreipiasi į mus dėl licencijos išdavimo, gauna palankų rezultatą.


Lietuvoje yra dviejų rūšių licencijos, susijusios su kriptovaliutų operacijomis:
Kriptovaliutos saugojimo piniginės licencija (Crypto Wallet Exchange).

Įmonėms, turinčioms šią licenciją, leidžiama valdyti kliento virtualių vertybių pinigines (angl. custodial wallets – piniginės kontroliuojamos paslaugą teikiančios įmonės).

Kriptovaliutų keityklos licencija (Crypto Exchange Licence).

Įmonės, turinčios šią licenciją, gali teikti virtualių vertybių keitimo į fiatinę valiutą ir atvirkščiai, taip pat vienos virtualios valiutos keitimo į kitą virtualią valiutą paslaugas.

 

Įmonės registracijos ir licencijos gavimo Lietuvoje kainoraštis

Paslauga Kaina Terminas
Įmonės įregistravimas Lietuvoje ir 2 licencijų gavimas (virtualių vertybių keitykla ir piniginių paslaugų teikimas) nuo 3500 € 2-4 savaitės
MLRO specialisto paslaugos pageidaujant Paskyrimas pagal susitarimą
Atsiskaitomosios sąskaitos atidarymas kripto įmonei pageidaujant 1-5 savaitės

Veikiame operatyviai, rezultatą garantuojame!

Skirtingai nei kitose jurisdikcijose, Lietuvoje licenciją galima gauti per labai trumpą laiką, ir rezultatas garantuojamas. Be to, skirtingai nei kitose jurisdikcijose, kriptovaliutos licencijos gavimas Lietuvoje yra palankiausias Jūsų biudžetui.

Licencijų gavėjams keliami reikalavimai

Licenciją gali gauti Lietuvos įmonės arba Lietuvoje registruotų užsienio įmonių filialai. Įmonės savininkai ir direktoriai gali būti asmenys, kurie nėra Lietuvos rezidentai.

Pagrindinis reikalavimas, keliamas įmonės direktoriams ir savininkams, kad jie galėtų gauti licenciją, yra neteistumo pažyma .

Taip pat yra reikalavimų, kurie tiesiogiai keliami įmonėms, vykdančioms veiklą gautų licencijų pagrindu. Pagrindiniai reikalavimai yra šie:
Klientų identifikavimas

Klientams turi būti taikomos atitinkamos patikros ir tapatybės verifikacijos procedūros;

AML specialistas

Įmonėje turi būti paskirtas kovos su pinigų plovimu ir teroristų finansavimu specialistas. Mūsų įmonė teikia specialiai šioms pareigoms apmokytų darbuotojų paslaugas.

Sandorių apskaita

Lietuvos reguliatorius (Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba), kovodama su pinigų plovimu ir teroristų finansavimu, numato, kad licenciją turinti įmonė turi vykdyti visų su operacine veikla susijusių sandorių apskaitą.

Pateikite paraišką licencijai gauti

Atsiųskite mums paraišką, ir mūsų specialistai atsiųs išsamų kainos pasiūlymą, pakonsultuos dėl procedūros tvarkos ir terminų, atsakys, jei turėsite papildomų klausimų.

Gauti pasiūlymą dėl licencijos Lietuvoje Gauti pasiūlymą

Kitos mūsų paslaugos:

 • Įmonės registracija Lietuvoje

  Teikiame visas įmonių registracijos Lietuvoje paslaugas, įskaitant juridinio adreso suteikimą ir visų reikiamų steigimo dokumentų parengimą.

  Skaityti daugiau
 • Kriptovaliutų licencija Estijoje

  Mes teikiame kriptovaliutų licencijavimo paslaugas Estijoje, kur kriptovaliutų įmonės veikia visiškai laikydamosi įstatymų.

  Skaityti daugiau
 • Alternatyvus investicinis fondas Estijoje

  Mielai atidarysime Jūsų mažąjį alternatyvų fondą Estijoje, kuris užtikrins Jums geras pajamas ir padės išvengti daugybės investicinių sprendimų priėmimo ateityje.

  Skaityti daugiau
Dažnai užduodami klausimai
Ar kriptovaliuta legali Lietuvoje?
Kriptovaliutos naudojimas Lietuvoje yra visiškai legalus. Kad galėtų vykdyti verslą, kriptovaliutų įmonėms galioja „Pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos įstatymas“.
Kokia agentūra reguliuoja kriptovaliutų įmonių veiklą Lietuvoje?
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) yra kriptovaliutų verslą Lietuvoje reguliuojanti ir kontroliuojanti agentė.
Who can set up a crypto-company in Lithuania?
Kriptovaliutų įmonę gali steigti bet kuris fizinis asmuo, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos, vienintelis dalykas, kurį reikia turėti, yra gero elgesio sertifikatas.
Kokio dydžio kapitalą reikia įnešti norint atidaryti kriptovaliutų bendrovę Lietuvoje?
Leidimui gauti būtina įnešti 2500 eurų įstatinį kapitalą
Koks yra kriptovaliutos licencijos galiojimo laikas Lietuvoje?
Išduota licencija galioja neribotą laiką.
Kaip apmokestinama kriptovaliutų įmonė Lietuvoje?
Keitimo paslaugos PVM neapmokestinamos pelno mokestis dividendams - 15 proc. Iš kriptovaliutų bendrovės pelno išskaičiuojamas 15% mokestis. Įmonės, kuriose dirba iki 10 darbuotojų ir kurių metinės bruto pajamos yra mažesnės nei 300 000 eurų, gali būti apmokestinamos 5% pelno mokesčio tarifu.
Susisiekite su mumis AČIŪ!

  Jūsų paraiška sėkmingai išsiųsta!
  Susisieksime su jumis per kelias darbo valandas.

  Iškilus neatidėliotiniems klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu arba el.