Kripto licencija Europoje (VASP)

Skaitmeninių sertifikatų, saugos žetonų ir blokų grandinės pasaulis sparčiai vystosi kiekviename kampe. Kiekvieną dieną naujoviškų idėjų ir sprendimų verslui atsiveria naujos galimybės. Tačiau naršyti šioje sudėtingoje ekosistemoje gali būti sudėtinga, ypač kai kalbama apie teisės aktų laikymąsi. Europos Sąjunga buvo vienas iš pirmųjų regionų, kuriame atsirado daug fintech startuolių, taip pat yra viena iš sričių, kuriose taikoma pažangesnė DLT (Distributed Ledger Technology) ir Blockchain technologijos diegimo politika.

Prašyti pasiūlymo Prašyti pasiūlymo

Kas yra kriptovaliutų licencija?

Kriptovaliutų licencija yra vyriausybės išduota licencija, reikalinga prekiauti kriptovaliutomis arba jas išgauti. Labiausiai paplitusi licencijų rūšis yra virtualios valiutos licencija, leidžianti asmenims prekiauti fiat valiuta biržoje, bet ne išgauti kriptovaliutos.

Kodėl jums net reikia kriptovaliutų licencijos Europoje?

Na, reikalas yra tas, kad ES institucijos šiuo metu rengia skaitmeninio turto teisinę bazę. Dėl šio proceso bus priimtos kriptovaliutų licencijos, kurios suteiks įmonėms juridinę teisę dirbti su kriptovaliutomis ir skaitmeniniais žetonais. Pagrindinė priežastis priimti kriptovaliutų licencijas yra apsaugoti galutinius vartotojus, taip pat reguliuoti kriptovaliutų prekybos veiklą. ES institucijos jau paskelbė apie kriptovaliutų licencijų priėmimą, kurios jau buvo įtrauktos į siūlomus kriptovaliutų reglamentus.

Kitos mūsų paslaugos:

 • Kripto licencija Čekijoje

  Idealiai tinka į Europos rinką orientuotiems kriptovaliutų startuoliams, remiantiems eksperimentinius projektus; labai žemi reikalavimai, gana paprastas ir nesudėtingas kriptolicencijos gavimo procesas.

  Laikas: 3 savaitės
  Krantė: 1 500 EUR

  Skaityti daugiau
 • Kriptovaliutų licencija Lietuvoje

  Europos ekonominės erdvės jurisdikcija, kuri labai palaiko kriptovaliutas, turi daug registruotų EMI ir veikia jos ribose. Jame taip pat yra stabilūs teisės aktai, kurie artėja prie būsimų MiCA taisyklių pakeitimų.

  Laikas: 3 savaitės
  Krantė: 3 500 EUR

  Skaityti daugiau
 • Kripto licencija Lenkijoje

  Įsikūrusi pačioje Europos širdyje, Lenkijoje yra gerai reguliuojama kriptovaliutų pramonė, be to, keliami gana žemi reikalavimai licencijai gauti.

  Laikas: 6 savaitės
  Krantė: 5 500 EUR

  Skaityti daugiau
 • Kripto licencija Slovakijoje

  Slovakija siūlo palankią teisinę sistemą ir stabilią verslo aplinką, todėl tai yra idealus pasirinkimas kriptovaliutų įmonėms, ieškančioms patikimos Europos bazės.

  Laikas: 4 savaitės
  Krantė: 3 000 EUR

  Skaityti daugiau
 • Kriptovaliutų licencija Estijoje

  Estija, pasaulinė skaitmeninių inovacijų lyderė, buvo pirmoji šalis, įdiegusi kriptovaliutų licencijavimą. Šiais laikais Estijos kriptovaliutų licencijai reikalinga gyva struktūra šalyje su keliais reikalavimais, pavyzdžiui, fizinis biuras ir AML specialistas.

  Laikas: 8 savaitės
  Krantė: 15 000 EUR

  Skaityti daugiau

Mūsų įmonė nuo 2017 metų yra skirta padėti įmonėms gauti kriptovaliutų licencijas, turėdama biurus įvairiose šalyse, kad galėtume pasiūlyti geriausius įmanomus sprendimus savo klientams. Mūsų komandoje dirba patyrę teisininkai, besispecializuojantys įmonių teisėje, galintys suteikti profesionalias teisines konsultacijas kriptovaliutų licencijų gavimo klausimais, o tai padeda mūsų klientams sutaupyti laiko ir pinigų. Sėkmingai turėdami daugiau nei 500 klientų, pradėdami „blockchain“ projektus, esame gerai pasirengę padėti ir jūsų atveju.

Reikia pagalbos renkantis jurisdikciją?

Atsiųskite mums prašymą ir mūsų specialistai atsiųs išsamų kainos pasiūlymą įsigyti kripto licenciją Europoje, pasikonsultuos papildomais klausimais, tvarka ir terminais.

Prašyti pasiūlymo Prašyti pasiūlymo
Dažnai užduodami klausimai
Kas yra kriptovaliutų licencija?
Kriptovaliutos licencija – tai reguliavimo institucijos išduotas leidimas, leidžiantis įmonėms teisėtai vykdyti su kriptovaliutomis susijusią veiklą.
Ar kriptovaliuta legali Europoje?
Kriptovaliutos naudojimas Europoje yra visiškai teisėtas. Tačiau kriptovaliutų teisinis statusas ir reglamentavimas įvairiose šalyse gali skirtis.
Kaip užregistruoti kriptovaliutų įmonę Europoje?
Pirmiausia turite pasirinkti jurisdikciją pradėti savo verslą ir įregistruoti įmonę. Priklausomai nuo šalies, norint gauti licenciją, reikės įvykdyti skirtingus reguliavimo institucijos reikalavimus.
Kuri agentūra reguliuoja kriptovaliutų įmonių veiklą Europoje?
Kripto įmones reglamentuoja šalies, kurioje registruojate savo įmonę, įstatymai.
Koks yra kriptovaliutos licencijos galiojimo laikas Europoje?
Paprastai dauguma šalių išduoda licencijas neribotam laikui.
Susisiekite su mumis AČIŪ!

  Bendravimo būdas:

  Privalomas laukelis

  Jūsų paraiška sėkmingai išsiųsta!
  Susisieksime su jumis per kelias darbo valandas.

  Iškilus neatidėliotiniems klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu arba el.