Kripto licencija Europoje (VASP)

Skaitmeninių sertifikatų, saugos žetonų ir blokų grandinės pasaulis sparčiai vystosi kiekviename kampe. Kiekvieną dieną naujoviškų idėjų ir sprendimų verslui atsiveria naujos galimybės. Tačiau naršyti šioje sudėtingoje ekosistemoje gali būti sudėtinga, ypač kai kalbama apie teisės aktų laikymąsi. Europos Sąjunga buvo vienas iš pirmųjų regionų, kuriame atsirado daug fintech startuolių, taip pat yra viena iš sričių, kuriose taikoma pažangesnė DLT (Distributed Ledger Technology) ir Blockchain technologijos diegimo politika.

Prašyti pasiūlymo Prašyti pasiūlymo

Kitos mūsų paslaugos:

 • Kriptovaliutų licencija Lietuvoje

  Įmonės registracija ir kripto licencijos gavimas Lietuvoje „iki rakto“ per 30 dienų.
  Suteikiame garantiją ir įtvirtiname ją sutartimi!

  Skaityti daugiau
 • Kripto licencija Lenkijoje

  Setting up a crypto company without leaving home

  Skaityti daugiau
 • Crypto license in Slovakia

  We will guide you through the necessary steps and provide you with a successful result.

  Skaityti daugiau
 • Kripto licencija Čekijoje

  Įmonės registracija ir kripto licencijos gavimas Čekijoje „iki rakto“ per 30 dienų.
  Suteikiame garantiją ir įtvirtiname ją sutartimi!

  Skaityti daugiau
 • Kriptovaliutų licencija Estijoje

  Mes teikiame kriptovaliutų licencijavimo paslaugas Estijoje, kur kriptovaliutų įmonės veikia visiškai laikydamosi įstatymų.

  Skaityti daugiau

Kas yra kriptovaliutų licencija?

Kriptovaliutų licencija yra vyriausybės išduota licencija, reikalinga prekiauti kriptovaliutomis arba jas išgauti. Labiausiai paplitusi licencijų rūšis yra virtualios valiutos licencija, leidžianti asmenims prekiauti fiat valiuta biržoje, bet ne išgauti kriptovaliutos.

Kodėl jums net reikia kriptovaliutų licencijos Europoje?

Na, reikalas yra tas, kad ES institucijos šiuo metu rengia skaitmeninio turto teisinę bazę. Dėl šio proceso bus priimtos kriptovaliutų licencijos, kurios suteiks įmonėms juridinę teisę dirbti su kriptovaliutomis ir skaitmeniniais žetonais. Pagrindinė priežastis priimti kriptovaliutų licencijas yra apsaugoti galutinius vartotojus, taip pat reguliuoti kriptovaliutų prekybos veiklą. ES institucijos jau paskelbė apie kriptovaliutų licencijų priėmimą, kurios jau buvo įtrauktos į siūlomus kriptovaliutų reglamentus.

Reikia pagalbos renkantis jurisdikciją?

Atsiųskite mums prašymą ir mūsų specialistai atsiųs išsamų kainos pasiūlymą įsigyti kripto licenciją Europoje, pasikonsultuos papildomais klausimais, tvarka ir terminais.

Prašyti pasiūlymo Prašyti pasiūlymo

Europoje yra daug verslo galimybių ir daugelis jų labiau tinka mažesnėms įmonėms. Svarbiausias dalykas, kurį turite atsiminti, užsiimdami verslu Europoje, yra tai, kad norėsite būti lankstūs ir prisitaikantys. Jei norite, kad pasisektų, taip pat turėsite būti pasirengę išmokti vietinių papročių ir įstatymų.
Kalbant apie verslo atidarymą Europoje, turėsite daug daugiau galimybių nei Jungtinėse Valstijose. Be to, Europoje yra daug įvairių mokesčių ir rinkliavų verslui. Tačiau abu šiuos dalykus galima sušvelninti tinkamai planuojant ir tiriant.

Dažnai užduodami klausimai
Ar kriptovaliuta legali Europoje?
Kriptovaliutos naudojimas Europoje yra visiškai teisėtas. Verslo valdymo tikslais, verslui vykdyti, įmonė turi pasirinkti tinkamiausią jurisdikciją verslui vykdyti.
Kaip užregistruoti kriptovaliutų įmonę Europoje?
Pirmiausia turite pasirinkti jurisdikciją pradėti savo verslą, skirtingas ES šalis, turėti skirtingas mokesčių sistemas ir, atsižvelgiant į pasirinktą šalį, kriptovaliutų įmonėms taikomos skirtingos sąlygos.
Kuri agentūra reguliuoja kriptovaliutų įmonių veiklą Europoje?
Visų pirma, kriptovaliutų įmones reglamentuoja šalies, kurioje registruosite savo įmonę, įstatymai, atitinkamai skirsis ir reguliavimo institucijos.
Koks yra kriptovaliutos licencijos galiojimo laikas Europoje?
Paprastai dauguma šalių išduoda licenciją neribotam laikui.
Susisiekite su mumis AČIŪ!

  Bendravimo būdas:

  Privalomas laukelis

  Jūsų paraiška sėkmingai išsiųsta!
  Susisieksime su jumis per kelias darbo valandas.

  Iškilus neatidėliotiniems klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu arba el.