Lietuva – ideali vieta pradėti savo verslą ar plėsti veiklą. Šalis yra nusistovėjusi kaip skaitmeninis centras, turintis aukščiausios klasės skaitmeninę infrastruktūrą ir daugybę aukštos kvalifikacijos technologijų talentų. Jei ketinate plėsti savo verslą Lietuvoje, štai kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę pradėti verslą šioje Europos šalyje.

Lietuvoje yra stabili politinė aplinka

Lietuva yra Europos šalis, turinti stabilią politinę aplinką, kuri padėjo startuoliams orientuotis šalies reguliavimo ir įstatymų leidybos procesuose bei valdyti savo augimą.

Lietuvoje gausu kvalifikuotos darbo jėgos

Lietuvos darbo rinka nuolat buvo viena patraukliausių Europoje. Šalyje yra stabili darbo jėga, o ieškančių darbo žmonių skaičius nebuvo didžiulis dėl šalies ekonomikos augimo. Dar svarbiau, kad šalyje padidėjo kvalifikuotos darbo jėgos santykis, o skaitmeninių įgūdžių paklausa skatina skaitmeninio sektoriaus augimą. Tai padėjo startuoliams greičiau plėsti savo veiklą.

Lietuva yra pirmaujantis fintech centras

Šalis yra pirmaujantis fintech centras Europoje. Čia įsikūrusios kelios žinomos finansų institucijos, o vietos finansų pramonė yra griežtai reguliuojama. Ši reguliavimo aplinka padėjo Lietuvai tapti geriausiu fintech centru. Šios taisyklės sukūrė saugią ir patikimą aplinką finansinėms operacijoms. Vietos finansų pramonė taip pat yra labai novatoriška. Tai padėjo fintech startuoliams greitai plėsti savo veiklą.

Pastaraisiais metais šalyje išaugo susidomėjimas investicijomis. Tai lemia poreikis plėtoti skaitmeninę ekonomiką šalyje.

Baigiamieji žodžiai

Nors verslo pradžia Lietuvoje gali atrodyti sudėtinga ir sudėtinga, pasistengti verta. Šalis yra nusistovėjusi kaip skaitmeninis centras, turintis aukščiausios klasės skaitmeninę infrastruktūrą ir daugybę aukštos kvalifikacijos technologijų talentų. Be to, šalyje yra stabili politinė aplinka, kvalifikuotos darbo jėgos gausa, puikus susisiekimas, pirmaujantis fintech centras ir didėja susidomėjimas investicijomis. Trumpai tariant, nieko geresnio už Lietuvą kaip verslo centrą nerasite.

Pasikonsultuoti

Jei Jums reikalinga bendrojo pobūdžio konsultacija arba kompleksinė paslauga korporatyvinės teisės srityje, kreipkitės į mus! Atsakymą pateiksime per vieną darbo dieną arba dar greičiau.