Kriptovaliutos tapo investicinių galimybių centru, o Lietuva yra geriausias pasirinkimas kriptovaliutų investavimo centrui. Šalis yra ne tik saugi vieta investuoti savo pinigus, bet ir žemi mokesčių tarifai bei gera įmonių teisė. Kriptovaliutų rinka pastaruoju metu auga sparčiais tempais, o Lietuva yra viena geriausių vietų šiuo augimu pasinaudoti.

Kas yra kriptovaliuta?

Kriptovaliuta yra skaitmeninis turtas, naudojamas kaip mainų priemonė. Kriptovaliutos yra decentralizuotos, tai reiškia, kad nėra centrinio administratoriaus, su kuriuo bendrautumėte. Dauguma kriptovaliutų generuojamos per procesą, vadinamą „kasyba“, kai vartotojai už įnašus yra apdovanojami šia valiuta. Galite išsikeisti kriptovaliutų pinigus į „fiat“ naudodami specializuotas kriptovaliutų biržas.

Mažas kriptovaliutos apmokestinimas

Lietuvoje taip pat yra vieni žemiausių pelno mokesčio tarifų pasaulyje. Standartinis šalies pelno mokesčio tarifas yra 15%.

Kripto licencija Europoje

 • Kriptovaliutų licencija Lietuvoje

  Europos ekonominės erdvės jurisdikcija, kuri labai palaiko kriptovaliutas, turi daug registruotų EMI ir veikia jos ribose. Jame taip pat yra stabilūs teisės aktai, kurie artėja prie būsimų MiCA taisyklių pakeitimų.

  Laikas: 3 savaitės
  Krantė: 3 500 EUR

  Skaityti daugiau
 • Kripto licencija Čekijoje

  Idealiai tinka į Europos rinką orientuotiems kriptovaliutų startuoliams, remiantiems eksperimentinius projektus; labai žemi reikalavimai, gana paprastas ir nesudėtingas kriptolicencijos gavimo procesas.

  Laikas: 3 savaitės
  Krantė: 1 500 EUR

  Skaityti daugiau
 • Kriptovaliutų licencija Estijoje

  Estija, pasaulinė skaitmeninių inovacijų lyderė, buvo pirmoji šalis, įdiegusi kriptovaliutų licencijavimą. Šiais laikais Estijos kriptovaliutų licencijai reikalinga gyva struktūra šalyje su keliais reikalavimais, pavyzdžiui, fizinis biuras ir AML specialistas.

  Laikas: 8 savaitės
  Krantė: 15 000 EUR

  Skaityti daugiau

Gera įmonių teisė kriptovaliutų srityje

Lietuva yra geras pasirinkimas investuotojams į kriptovaliutą dėl geros įmonių teisės kriptovaliutų srityje. Nors daugumoje pasaulio šalių galioja įstatymai, ribojantys naudojimąsi kriptovaliuta, Lietuvoje tokių apribojimų nėra.

Jei esate fizinis asmuo arba įmonė, norinti pradėti su blockchain ar kriptovaliuta susijusį projektą, galite lengvai jį užregistruoti vyriausybėje.

Baigiamieji žodžiai: ar Lietuva yra gera vieta investuoti į kriptovaliutą?

Atsakymas į šį klausimą yra neabejotinas „taip“. Jei norite investuoti į kriptovaliutas, Lietuva tam yra viena geriausių vietų. Šalyje yra žemi mokesčiai, gera įmonių teisė ir draugiška vyriausybė, kuri palaiko „blockchain“ technologiją. Visa tai daro tai puikia vieta laikyti savo investicijas į kriptovaliutą.

Pasikonsultuoti

Jei Jums reikalinga bendrojo pobūdžio konsultacija arba kompleksinė paslauga korporatyvinės teisės srityje, kreipkitės į mus! Atsakymą pateiksime per vieną darbo dieną arba dar greičiau.